THUZZLE – alternatywa dla lasera i ultradźwięków?

Pani doktor, to co teraz? Wybrać THUZZLE zamiast lasera Mona Lisa i ultradźwięków? A może dla lepszego efektu zrobić wszystko? Moja odpowiedź brzmi: To zależy.

Pani doktor, to co teraz? Wybrać THUZZLE zamiast lasera Mona Lisa i ultradźwięków? A może dla lepszego efektu zrobić wszystko? Moja odpowiedź brzmi: To zależy.

Zacznę od urządzenia THUZZLE, czyli nowości, na której mam przyjemność pracować od kilku miesięcy. THUZZLE to połączenie najbardziej zaawansowanych, opatentowanych przez firmę GMV, technologii termicznych, dla zabiegów estetycznych twarzy, szyi, dekoltu, ciała oraz okolic intymnych kobiety.

Tak, dobrze przeczytałyście. Technologie zastosowane w THUZZLE są na tyle uniwersalne, że działają na twarz, ciało i okolice intymne. Dla moich pacjentek nie jest to zapewne nic zaskakującego, na podobnej zasadzie działają przecież ultradźwięki HIFU czy lasery. Wyjaśnienie należy się jednak osobom, które na co dzień nie mają do czynienia z ginekologią estetyczną – w dużym uproszczeniu można powiedzieć tak: strefy intymne kobiety zbudowane są m.in. z kolagenu i elastyny, których wraz z wiekiem zaczyna ubywać. „Odmładzanie” polega więc między innymi na tym, by zmobilizować tkanki do zwiększonego wytwarzania tych substancji, które odpowiadają m.in. za jędrność i sprężystość tak bardzo kojarzonymi z młodością i witalnością.

Wracając do THUZZLE – głowica ginekologiczna tego urządzenia działa w dwóch technologiach – powierzchownej i głębokiej – i służy do regeneracji sromu i pochwy. Efekty działania THUZZLE odczuwalne są już po pierwszym zabiegu.

Jak THUZZLE działa na okolice intymne?

  • zwęża kanał pochwy
  • nawilża
  • uwrażliwia łechtaczkę
  • leczy nietrzymanie moczu
  • leczy wypadanie pochwy
  • regeneruje srom

Tak jak wspominałam, THUZZLE to nowość. Innowacyjne urządzenie dające możliwość nieinwazyjnego, bardzo skutecznego odmładzania okolic intymnych, a także twarzy i ciała. Dzięki THUZZLE można „robić cuda” pięknie odmładzając, obkurczając okolice intymne oraz niwelując takie schorzenia jak nietrzymanie moczu.

Ale to nie znaczy, że laser Mona Lisa, na którym pracuję od wielu lat, czy dające świetne efekty ultradźwięki HIFU przestały działać. Zarówno laser, jak i ultradźwięki nadal pozostają w mojej ofercie i nie zamierzam z nich rezygnować. Dla moich pacjentek oznacza to po prostu szerszą ofertę zabiegów, które mogę im zaproponować. Dla części kobiet nadal najlepszy (z różnych powodów) będzie laser lub ultradźwięki, dla innych THUZZLE, a dla jeszcze innych (lub przy np. innym problemie lub oczekiwaniu innych rezultatów), terapia łączona wykorzystująca możliwości, jakie dają różne zabiegi i urządzenia, którymi dysponuję.

Użyję tutaj porównania do zabiegów na twarz. Zdarza się, że kobieta słysząc od koleżanki, jak świetne efekty przyniósł u niej np. lifting nićmi PDO, przychodzi do lekarza i mówi, że ona chce wykonać taki sam zabieg. Ale dopiero podczas konsultacji doświadczony lekarz jest w stanie stwierdzić, czy w jej przypadku nici także będą najlepszym wyborem, czy też trzeba zastosować inny zabieg, a może najlepszy efekt da dopiero połączenie kilku zabiegów. Wpływ na tę decyzję ma m.in. wiek kobiety, stan jej skóry, styl życia, uwarunkowania, ewentualne choroby.

Tak samo jest w moim gabinecie podczas konsultacji dotyczącej ginekologii estetycznej. Kiedy przychodzi do mnie kobieta, której nie znam, która nie jest moja pacjentką, nie jestem w stanie jedynie patrząc na nią odpowiedzieć, jaką metodę działania zaproponuję. To, że koleżance pomógł laser Mona Lisa nie znaczy, że jej także pomoże. Po to mamy konsultację, podczas której rozmawiamy o problemie, o oczekiwaniach, ale także o historii chorób, po to analizujemy wyniki poszczególnych badań, żebym biorąc pod uwagę moje wieloletnie doświadczenie była w stanie zaproponować najlepszą metodę leczenia. I dlatego też, pamiętajcie o tym proszę, o szczegółach i konkretnych propozycjach dla Was dotyczących planu leczenia zawsze rozmawiamy w gabinecie. Nie da się tego zrobić „na szybko”, podczas „konsultacji” przez Internet. 

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*